Anker Soundcore Motion Boom 2, su üstünde eşlik ediyor

Anker’ın ses sistemleri ailesine katılan yeni üye Soundcore Motion Boom 2, taşınabilir bir hoparlör olarak dikkat çekiyor. Güçlü baslarıyla müzikleri adeta hayata geçiren bu cihaz, 60 wattlık etkileyici bir güce sahip. Dinamik tiz sesler ve güçlü bir subwoofer ile müzikseverlere unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Soundcore Motion Boom 2‘nin sadece yüksek ses seviyesi sunmakla kalmayıp, aynı zamanda maceraperest kullanıcılar için de ideal bir ürün olduğu göze çarpıyor. IPX7 su geçirmezlik derecesi ile bu hoparlör, suyun içinde bile yüzebiliyor. Böylece plajda veya havuz kenarında müziğin keyfini çıkarırken, hoparlörünüz suya düşse bile endişelenmenize gerek kalmıyor.

Anker Soundcore Motion Boom 2, su üstünde eşlik ediyor

Ürünün pil ömrü de oldukça uzun; tek bir şarjla 17 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Bu sayede, gün boyu müzik dinlemenin yanı sıra, cihazınızı şarj etmek için bir güç bankası olarak da kullanabilirsiniz.

Soundcore Motion Boom 2, 11 Mart 2024 itibarıyla 129,99€ (yaklaşık 141$) fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Erken sipariş verenler için ise sınırlı bir süreliğine Soundcore Sport X10 kulaklık hediye edilecek. Bu özelliklerle dolu hoparlör, müzik tutkunlarının yeni favorisi olmaya aday gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir